XII TARGI EDUKACYJNE W POZNANIU

Koncert
22.02.2008 r.

Na zaproszenie Dyrektora Projektu Międzynarodowych Targów Poznańskich – Młodzieżowa Orkiestra Dęta Vivat! z Sierakowa Wlkp. wystąpiła na renomowanych XII-tych Targach Edukacyjnych, które w tym roku odbyły się pod hasłem „Edukacja dla zrównoważonego rozwoju”.
XII Targi Edukacyjne zorganizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu zgromadziły kilkuset wystawców z kraju i z zagranicy. Odwiedziło Targi kilkadziesiąt tysięcy osób w różnym wieku.

Pozwolimy sobie zacytować bardzo miły dla nas fragment z PODSUMOWANIA TARGÓW, który ukazał się na stronie www.edukacja.mtp.pl

„W salach konferencyjnych…
Tegoroczne targi otworzył niezwykle ciekawy wykład prof. Wojciecha Cellary, ukazujący „Aktualne trendy w przekazywaniu wiedzy drogami elektronicznymi”, a całą uroczystość otwarcia uświetniła swoim brawurowym występem Młodzieżowa Orkiestra Dęta VIVAT z Sierakowa.”
Było to dla naszego Zespołu ogromne wyróżnienie, bowiem występowaliśmy dla wielu znamienitych Gości, przedstawicieli wojewódzkich, miejskich władz samorządowych i oświatowych, władz wyższych uczelni, dyrektorów szkół, Gości z Bretanii i Brandenburgii. Cieszymy się, że występ naszej Orkiestry Vivat! podobał się i Zespół zyskał nowe grono sympatyków.
Po koncercie na konferencji inaugurującej Targi Orkiestra Vivat! zaprezentowała gorąco oklaskiwany popis muzyki marszowej i tańca z szablami w pawilonach targowych.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zaproszenie.

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: