WYSTĘP ORKIESTRY VIVAT! PODCZAS IV OGÓLNOPOLSKIEJ AKCJI KRWIODAWSTWA „MOTOSERCE”- MOTOCYKLIŚCI DZIECIOM

Koncert
21.04.2012 r.

Nasza Orkiestra zaprezentuje się w przemarszu, który rozpocznie się pokazem paradnym o godz. 13:05 na placu Adama Mickiewicza w Poznaniu, przed Pomnikiem Ofiar Czerwca 1956 (Poznańskie Krzyże)– następnie Orkiestra Vivat! w szyku paradnym przemaszeruje do Centrum Kultury Zamek w Poznaniu, by na scenie ok. godz.13.30 przed CK Zamek zaprezentować swój kunszt muzyczno– taneczny
w programie rozrywkowym. Podczas Ogólnopolskiej Akcji, „MOTOSERCE”, która potrwa całą sobotę, od godz. 10:00 do 18:00, będą mogli Państwo podziwiać wystawy motocykli: BMW SMORAWIŃSKI, HONDA KARLIK, a także motocykle zabytkowe. Ponadto dodatkową atrakcją będą różnorodne występy zespołów muzycznych, jak również pokazy sztuk walki. Także dla najmłodszych uczestników przewidziano wiele atrakcji.

 

„MOTOSERCE” jest akcją, która propaguje idee krwiodawstwa. Poprzez swoją działalność zwraca uwagę na brak cennego daru życia– KRWI- w polskich szpitalach. Swoje działania opiera na rozpowszechnianiu haseł: „Krew jest darem życia- podziel się nią” oraz „Twoja Krew Ratuje Życie.” Organizatorem Ogólnopolskiej Akcji „MOTOSERCE” jest Kongres Polskich Klubów Motocyklowych.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w pikniku i aktywnego przyłączenia się do Ogólnopolskiej Akcji „MOTOSERCE”.

 

Więcej o Akcji „MOTOSERCE” na str. www http://www.motoserce.pl/start.php

 

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: