UROCZYSTE OBCHODY 65. ROCZNICY POWSTANIA PAŃSTWA IZRAEL – W POZNANIU

Koncert
12.05.2013 r.

W dniu 12 maja 2013 roku (niedziela) o godz. 14.00 odbędą się uroczyste obchody 65. Rocznicy Powstania Państwa Izrael – w Ogrodzie Botanicznym w Poznaniu.
Na zaproszenie Poznańskiego Oddziału Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich w RP, Orkiestra Vivat!
wraz z Grupą Choreograficzną oraz młodszą formacją taneczną Papużki, zaprezentują się muzycznie i tanecznie podczas tej uroczystości. O godz. 14.00. Orkiestra Vivat!
i Papużki poprowadzą korowód alejkami poznańskiego Ogrodu Botanicznego. Po uroczystym rozpoczęciu uroczystości i oficjalnych wystąpieniach zacnych Gości, Orkiestra Vivat! przedstawi swój repertuar rozrywkowy.
O godz. 16.00 Orkiestra Vivat! przemaszeruje paradnie przez Stary Rynek, następnie wystąpi podczas uroczystych wydarzeń Święta ulicy Żydowskiej.
W tym dniu przy wspólnym stole, pełnym smakołyków, zasiądą zaproszeni Goście, Mieszkańcy Poznania, Wielkopolski i wszystkie osoby lubiące kuchnię żydowską, ludzie zaciekawieni historią i kulturą Państwa Izrael.
Występ Orkiestry Vivat! na ul. Żydowskiej oraz innych Zespołów, a także liczne niespodzianki,
m.in. galeria zdjęć z przedwojennego Poznania, zwiedzanie z przewodnikiem zakątków na co dzień niedostępnych, będą z pewnością wyjątkowym punktem obchodów, który dostarczy wielu ciekawych wrażeń.
Organizatorzy: Władze Miasta Poznania, Poznański Oddział Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich, Ogród Botaniczny UAM w Poznaniu, a także Rada Osiedla Stare Miasto, Stowarzyszenie Polska-Izrael Ra’anana – Poznań oraz restauratorzy z ulicy Żydowskiej przygotowują wiele atrakcji z udziałem gości
z różnych stron świata.

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: