UDZIAŁ ORKIESTRY VIVAT! W FESTYNIE INTEGRACYJNYM DZIECI DZIECIOM POZNAŃ 2017

Koncert
02.06.2017 r.

Już w najbliższy piątek, 2 czerwca 2017 roku, odbędzie się Festyn Integracyjny „Dzieci Dzieciom Poznań 2017” podczas którego wystąpi Orkiestra Vivat!
Zespół poprowadzi paradę, która rozpocznie się
o godz. 09.30, a 40 minut później w repertuarze rozrywkowm zaprezentuje swój talent w show muzyczno – tanecznym. Przedsięwzięcie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Formułą Festynu są wspólne gry, zabawy dydaktyczne, sport i rekreacja ruchowa, które mają sprzyjać zintegrowaniu dzieci, tak aby uwierzyły we własne możliwości, poznały kolegów i koleżanki z innych szkół. Uczestnicy  będą mieli okazję spróbować swoich sił w typowych konkurencjach lekkoatletycznych (np. skok w dal, sprint, skok wzwyż, pchnięcie kulą, rzut oszczepem, bieg na 400 m), ale także pokonać skomplikowany tor przeszkód, sprawdzić swoją równowagę (slackline, trickboard) lub gibkość. Będzie też wiele innych atrakcji i niespodzianek.

W imieniu Organizatora: Fundacji Renaty Mataczyńskiej i Izabeli Ewy Kwiatkowskiej „Światełko w tunelu” serdecznie zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w Festynie .

Rozpoczęcie imprezy nastąpi o godz. 9.30 na boisku lekkoatletycznym AWF przy ul. Królowej Jadwigi
w Poznaniu.

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: