UDZIAŁ ORKIESTRY VIVAT! W FESTYNIE INTEGRACYJNYM DZIECI DZIECIOM POZNAŃ 2015

Koncert
29.05.2015 r.

Szanowni Państwo,

już w najbliższy piatek, 29 maja 2015 roku odbędzie się Festyn Integracyjny „Dzieci Dzieciom Poznań 2015”, podczas którego w repertuarze marszowo – rozrywkowym zaprezentuje się Orkiestra Vivat!
Orkiestra Vivat! poprowadzi paradę, która rozpocznie się
o godz. 10.00, a 40 minut później w repertuarze rozrywkowm zaprezentuje swój talent w show muzyczno – tanecznym. Przedsięwzięcie organizowane jest z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, a przyświeca mu idea integracji dzieci poszkodowanych przez los
z poznańskich i wielkopolskich szkół specjalnych oraz ośrodków pomocy społecznej, z dziećmi z zaproszonych równorzędnych szkół podstawowych z Poznania i Powiatu Poznańskiego. Formułą Festynu są wspólne gry, zabawy dydaktyczne, sport i rekreacja ruchowa, które mają sprzyjać zintegrowaniu dzieci niepełnosprawnych z dziećmi zdrowymi, tak aby uwierzyły we własne możliwości, poznały kolegów i koleżanki z innych szkół, a towarzysząca temu radość wzbogaciła ich proces nauczania i rozwinęła psychikę. W ten sposób dzieci nie tylko będą miały szansę  spełnić swoje marzenia i odzyskać wiarę we własne siły, pokonując barierę codziennego strachu.

 

W imieniu Organizatora: Fundacji Renaty Mataczyńskiej i Izabeli Ewy Kwiatkowskiej „Światełko w tunelu” serdecznie zapraszamy całe Rodziny do wzięcia udziału w Festynie .

Rozpoczęcie imprezy nastąpi  o godz. 10.00 na boisku lekkoatletycznym AWF przy ul. Królowej Jadwigi
w Poznaniu, natomiast koniec festynu zaplanowano na godz. 14.00

 

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: