ORKIESTRA VIVAT! WYSTĄPI W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE

Koncert
01.05.2016 r.

1 maja 2016 roku w w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbędzie się Piknik Europejski- organizowany przez Łazienki Królewskie oraz Ambasadę Królestwa Niderlandów –
z okazji 12. rocznicy wstąpienia Polski do Unii Europejskiej
i holenderskiej prezydencji w UE.

Na zaproszenie Organizatorów, Orkiestra Vivat! o godz. 16.45 zaprezentuje muzyczno – taneczne show
w Amfiteatrze. Orkiestra zaprezentuje swój kunszt muzyczno – taneczny w reperturze rozrywkowym, wykona takie utwory jak: Happy – muz. Pharrella Williamsa, Lips are Movin – aranż. Toma Wallace, Love is in the Air – aranż. Johna Oceana, i wiele wiele innych.

 

Po zakończonym koncercie na scenie Amfiteatru, Orkiestra Vivat! paradnym krokiem w repertuarze marszowym przejdzie pod Pomnik Chopina, gdzie wykona utwór wielkiego kompozytora – Fryderyka Chopina.
Podczas trwania pikniku, można będzie również posłuchać koncertów i występów chórów, obejrzeć pokazy jazdy konnej oraz parady orkiestr wojskowych i policyjnych, a także wziąć udział w rodzinnych grach i zabawach na świeżym powietrzu.

 

 

W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy.
W celu zapoznania się z szczegółowym programem Pikniku Europejskiego wystarczy kliknąć tutaj: www.lazienki-krolewskie.pl/pl/wydarzenia/piknik-europejski-2

 

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: