ORKIESTRA VIVAT! WYSTĄPI PODCZAS OGÓLNOPOLSKIEGO FESTYNU RODZINNEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA NA OSTROWIE TUMSKIM W POZNANIU

Koncert
28.05.2017 r.

Uprzejmie informujemy, iż na zaproszenie Ks. Waldemara Hanasa Dyrektora Caritas Archidiecezji Poznańskiej, Orkiestra Vivat! wystąpi podczas Ogólnopolskiego Festynu Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka na Ostrowie Tumskim w Poznaniu.

Rodzinne świętowanie rozpoczyna się o godz. 12.15 uroczystą Mszą św. w Bazylice Archikatedralnej.  A zaraz po jej zakończeniu o godz. 13.00 Orkiestra Vivat! paradnym i muzycznym krokiem poprowadzi uroczysty korowód ulicami Ostrowa Tumskiego, a następnie zaprezentuje muzyczno – taneczne show na scenie głównej, umiejscowionej naprzeciw katedry. Podczas 40 minutowego koncertu Orkiestra zaprezentuje się w repertuarze rozrywkowym.
Ta uroczysta niedziela to doskonała okazja do spędzenia pięknych wspólnych chwil, bowiem tak jak dla maluchów, tak i dla ich rodziców jest tego szczególnego dnia moc atrakcji. Dla najmłodszych to przede wszystkim możliwość skorzystania z dogoterapii i hipoterapii, szerokiej gamy gier i zabaw edukacyjno-rozrywkowych, przejażdżki zabytkowymi tramwajami i autobusami MPK, dmuchane zamki i zjeżdżalnie, i wiele, wiele innych.
Tego dnia można również bezpłatnie odwiedzić Muzeum Archidiecezjalne, krypty katedry i groby królewskie. Z kolei osoby dorosłe, dzięki zaangażowaniu Urzędu Miasta, mogą skorzystać podczas festynu z darmowych badań profilaktycznych i laboratoryjnych – na festynowej „ulicy zdrowia”. W miasteczku prozdrowotnym można uzyskać bezpłatne porady lekarzy i bezpłatnie wykonać badania profilaktyczne m.in. mammograficzne i niektóre badania laboratoryjne.
Cennym owocem festynu jest zbiórka najcenniejszego leku, jakim jest krew.
W imieniu Organizatorów serdecznie zapraszamy do włączenia się w rodzinne świętowanie podczas Ogólnopolskiego Festynu  z okazji Dnia Dziecka na Ostrowie Tumskim w Poznaniu

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: