ORKIESTRA VIVAT! WYSTĄPI PODCZAS DNIA DLA HOSPICJUM PALIUM NA JARMARKU ŚWIĘTOJAŃSKIM

Koncert
25.06.2014 r.

Już jutro (środa) 25.06.2014  odbędzie się  „Dzień dla Hospicjum Palium” na Jarmarku Świętojańskim na Starym Rynku w Poznaniu.

W imieniu organizatorów serdecznie Państwa zapraszamy do włączenia się w uroczyste obchody „Dnia dla Hospicjum Palium”- już od godziny 11.00 organizatorzy będą aktywizować do myślenia o Hospicjum, będą zawieszać, rozdawać i malować motyle. Będą mowić o tym co się udało i co jeszcze mają w planach. Będą rozdawać ulotki i zachęcać do akcji na „Siepomaga”. Będzie również malowanie lalek (niekoniecznie w motyle) i wiele innych atrakcji. Na zaproszenie Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej w Poznaniu, Orkiestra Vivat! wspierając szlachetną akcję na rzecz Hospicjum w Poznaniu, zaprezentuje się o godz. 17.30 w przemarszu z motylami po płycie Starego Rynku, a 30 min później wystąpi na scenie w show muzyczno – tanecznym prezentując repertuar rozrywkowy.

W imieniu Organizatorów i własnym jeszcze raz serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tej wspaniałej akcji na rzecz Hospicjum Palium w Poznaniu – każdy może być wspaniałym motylem dla Hospicjum.

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: