ORKIESTRA VIVAT! WŁĄCZY SIĘ W WIELKIE ŚWIĘTO MŁODEGO KOŚCIOŁA W ARCHIDIECEZJI GNIEŹNIEŃSKIEJ POPRZEDZAJĄCE ŚWIATOWE DNI MŁODZIEŻY 2016

Koncert
23.07.2016 r.

Trwają przygotowania do Światowych Dni Młodzieży 2016. Przygotowuje się do nich także Archidiecezja Gnieźnieńska, która na ten czas przyjęła nazwę Jordan i ugości ok.
8 tysięcy pielgrzymów z całego świata.
Na zaproszenia ks. Wojciecha Orzechowskiego – koordynatora przygotowań do ŚDM 2016, Orkiestra Vivat! zaprezentuje się przed młodzieżą przybyłą do naszego kraju, m.in. z Francji, Libanu, Kazachstanu, Niemiec i Singapuru.
W ramach „Dni w Diecezjach”, które odbywają się w terminie 20-25 lipca br. i poprzedzają centralne spotkanie z Papieżem, Orkiestra Vivat! zaprezentuje się przed Pielgrzymami muzycznie i tanecznie już w najbliższą sobotę.

23 lipca uczestnicy Światowych Dni Młodzieży przyjadą do Gniezna, gdzie o godz. 10.00 na Placu Świętego Wojciecha nastąpi zawiązanie wspólnoty. Pół godziny później o 10.30 podczas Mszy św. pod przewodnictwem Księdza Prymasa Wojciecha Polaka nastąpi posłanie grup zagranicznych i diecezjalnych do Krakowa. W tej uroczystej Mszy Świętej weźmie muzyczny udział Orkiestra Vivat!
0 12.30 po zakończonej Mszy Świętej marszowym krokiem Orkiestra Vivat! przeprowadzi wszystkich zgromadzonych z Placu Świętego Wojciecha do Ogrodów przy Seminarium, gdzie w rozrywkowej odsłonie zaprezentuje godzinne show muzyczno – taneczne. Wykona takie utwory jak: Happy – muz. Pharrella Williamsa, Lips are Movin – aranż. Toma Wallace, Love is in the Air – aranż. Johna Oceana, i wiele wiele innych.
Następnie na Stadionie Miejskim przy ul. Wrzesińskiej, o godz. 19.00 nasz zespół powita muzycznie
i tanecznie wszystkich Pielgrzymów podczas oficjalnej prezentacji narodowości.
Podczas dni przygotowujących Młodzież do spotkania z Ojcem Świętym, będą miały miejsce liczne wydarzenia i uroczystości religijne oraz kulturalne. Aby zapoznać się z aktualnym programem wystarczy kliknąć tutaj: wyd.ddmgniezno.pl/

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: