ORKIESTRA VIVAT! POWITA LATO NA MTP W POZNANIU

Koncert
24.06.2016 r.

24 czerwca 2016 roku o godzinie 13.00 rozpocznie się festyn otwierajacy „Lato na Targach” , którego organizatorem są Międzynarodowe Targi Poznańskie.

W programie znajdą się animacje, konkursy, turnieje siatkówki i piłki nożnej, wrotki, warsztaty naukowe i czytelnicze oraz zwiedzanie targów.

Podczas uroczystego otwarcia o godz. 17.00 Orkiestra Vivat! zaprezentuje muzyczno taneczne Show. Wykona takie utwory jak: Happy – muz. Pharrella Williamsa, Lips are Movin – aranż. Toma Wallace, Love is in the Air – aranż. Johna Oceana, i wiele wiele innych.

Na scenie wystąpi również duet skrzypcowy 2be Violin Duo, który zagra utwory klasyczne jak
i współczesne hity rocka.

Na wszystkich uczestników imprezy będą czekały zajęcia sportowe, naukowe i kulturalne. W targowym ogrodzie zostaną wysypane tony piasku, pojawią się leżaki, plac zabaw i boiska sportowe.

W ramach akcji „Bezpieczne Wakacje”, organizowanej przez Wydział Zdrowia i Spraw Społęcznych Urzędu Miasta Poznania, odbędą się prelekcje i pokazy związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem.

W programie znajdą się też atrakcje kulinarne: łakocie serowowane z food trucka, degustacje dań z grilla i wata cukrowa. Udział we wszystkich wydarzeniach programu „Lata na Targach” będzie bezpłatny.

W imieniu Organizatora serdecznie zapraszamy!

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: