MŁODZIEŻOWA ORKIESTRA DĘTA VIVAT! Z SIERAKOWA ZAGRA PODCZAS XX FINAŁU WOŚP

Koncert
08.01.2012 r.

Dnia 8 stycznia 2012 roku w Sierakowie odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Setki wolontariuszy wyjdą na ulice, by zbierać pieniądze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Nasza Orkiestra Vivat! wraz z Grupą Choreograficzną oraz Urwisami i Papużkami zagra o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Sierakowie. Koncertem tym włączymy się w szczytną ideę zbierania pieniędzy pod hasłem:
„ Gramy z Pompą! Zdrowa mama, zdrowy wcześniak, zdrowe dziecko, czyli na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. „
Przewodniczącą Sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Sierakowie jest Pani Elżbieta Cymanek. Szefowej Sztabu w Sierakowie i wszystkim wolontariuszom, osobom organizującym to wspaniałe przedsięwzięcie z Jurkiem Owsiakiem na czele życzymy, aby, jak co roku, także Finał WOŚP 2012 dał rekordowy wynik, który przełoży się na jeszcze większą pomoc chorym dzieciom. Jednocześnie życzymy otwartości serca wśród Publiczności oraz by ten dzień dostarczył niezapomnianych przeżyć zarówno Darczyńcom jak i występującym Zespołom. Rokrocznie wspieramy akcję Jurka Owsiaka. Nie może nas tam zabraknąć!
Zapraszamy Wszystkich, którym leży na sercu zdrowie Najmłodszych, by przyłączyli się do tej pięknej
i szlachetnej akcji.

Uprzejmie informujemy, że Stowarzyszenie
„Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.”
przekazało na licytację:
autorski kalendarz Orkiestry Vivat! na 2012 rok

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: