KONCERT KOLĘD W WYKONANIU ELENI Z ZESPOŁEM I ORKIESTRY VIVAT!

Koncert
18.01.2015 r.

Serdecznie zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu Eleni z Zespołem i Orkiestry Vivat!, który odbędzie się 18 stycznia (niedziela) 2015 roku o godz. 15.30 w Kościele pw. Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej w Sierakowie. Eleni z Zespołem jak i Orkiestra Vivat! zaprezentują dla Państwa repertuar kolędowy, dlatego już dzisiaj zapraszamy do wspólnego kolędowania w Sierakowie.

Eleni jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce pochodzenia greckiego. Ponadto przez trzy lata z rzędu wygrywała plebiscyt „Lata z Radiem” za co uhonorowano ją tytułem” Królowej Polskiej Muzyki”. Oprócz występów na większych krajowych scenach, Eleni śpiewała kilkakrotnie w Paryżu oraz Szwecji, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Australii. Obecnie Eleni występuje ze swoim zespołem pod kierownictwem Kostasa Dzokasa.

 

Jeśli macie Państwo ochotę na wspólne śpiewanie i wysłuchanie najpiękniejszych pieśni bożonarodzeniowych  to zapraszamy całe rodziny do kolędowania z Eleni i jej Zespołem oraz Orkiestrą Vivat!

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: