DWA KONCERTY PAPUŻEK I URWISÓW Z OKAZJI DNIA TALENTU

Koncert
28.02.2012 r.

W dniu 28.02.2011 roku z dumą i satysfakcją przyjęliśmy informację od Ministra Edukacji Narodowej – Pani Katarzyny Hall, że Stowarzyszenie „Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Sierakowa Wlkp.” uzyskało tytuł: Miejsce Odkrywania Talentów.
Dzień 21 marca jest Dniem Talentu

Nasze Stowarzyszenie odkrywa talenty, rozwija je
i prezentuje podczas różnych Świąt, w różnych miejscach Polski i Europy. Z okazji Święta Talentu zaprezentuje się nasza młodzież i dzieci w rodzinnym mieście Sierakowie. W dniu 21 marca br. swoje Talenty i umiejętności zaprezentują najmłodsi : Urwisy – talenty muzyczne, a Papużki – baletowe. Również zaproszeni do zabawy młodzi widzowie będą mogli pokazać swój talent – jaki? – zobaczymy. W tym szczególnym dniu odbędą się dwa koncerty, jeden w Szkole Podstawowej im. mjr Henryka Sucharskiego o godzinie 9-tej, a drugi w Przedszkolu Przyjaciół Książki w Sierakowie
o godzinie 10-tej.
 Koncerty te będą miały charakter muzyczno – taneczny i zabawowo – edukacyjny, będą też niespodzianki. Koncert poprowadzi Dyrygent – Pan Robert Morkis i Choreograf – Pani Agata Sajdak. Wierzymy, że występy najmłodszych adeptów z Zespołów Papużki i Urwisy nie tylko umilą dzieciom czas i wzbogacą ich wiedzę, ale również pokażą, że można spędzić czas pozaszkolny doskonale bawiąc się tańcem i muzyką.
Będzie super zabawa. Do zobaczenia.

Zapraszamy do naszej Galerii: https://www.artvivat.pl/galeria/koncerty-papuzek-i-urwisow-z-okazji-dnia-talentu/

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: