Podziękowanie od Klubu Motocyklowego TUR FG Poznań dla Stowarzyszenia i Orkiestry Vivat!

Aktualność
15.05.2012 r.

Piękny gest – Panowie Marek Puk i Maciej Harasym z Klubu Motocyklowego TUR FG Poznań osobiście przyjechali na swoich pięknych motorach do Pani Prezes Doroty Pawłowskiej z podziękowaniem kierowanym do naszego Stowarzyszenia i do Orkiestry Vivat! za „zaangażowanie i bezinteresowną pomoc podczas organizacji imprezy MOTOSERCE 2012”. Spotkanie przebiegło
w bardzo miłej atmosferze – Panowie podzielili się refleksjami z akcji MOTOSERCE 2012 w Poznaniu
i wielkim sukcesem – bowiem zebrano w tegorocznej akcji większą ilość krwi – daru ratującego życie –
niż w roku poprzednim. Panowie podkreślili, że wielka w tym też zasługa Polskiego Czerwonego Krzyża – Partnera Generalnego akcji, bowiem w Poznaniu pracowały dwa ambulanse, w których można było oddać krew.
Ogólnopolska Akcja Honorowego Krwiodawstwa MOTOSERCE, organizowana przez motocyklistów zrzeszonych przy Kongresie Polskich Klubów Motocyklowych, pozwoliła do chwili obecnej zebrać 4.157 litrów krwi. A to jeszcze nie koniec akcji.
Akcja krwiodawstwa trwa. Każdy może pomóc.
Hasło: KREW – DAREM ŻYCIA! wciąż aktualne.
Zapraszamy do naszej galerii (m.in. foto ze spotkania) oraz na poniższą stronę pokazującą Akcję MOTOSERCE 2012 w obiektywie naszych Przyjaciół z Klubu Motocyklowego TUR FG Poznań.

https://www.artvivat.pl/galeria/podziekowanie-od-klubu-motocyklowego-tur-fg-poznan-dla-stowarzyszenia-i-orkiestry-vivat/

Podziękowanie dla Młodzieżowej Orkiestry Dętej Vivat z Sierakowa

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: