Koncert pt.: Magiczny Świat Muzyki Woklanej w Sierakowskiej Parafii

Aktualność
21.07.2013 r.

Serdecznie Zapraszamy na koncert pt.: „Magiczny Świat Muzyki Wokalnej” . Koncert odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 21.07.2013 roku
o godz. 19.30 w Parafii Sierakowskiej
w ramach Letniego Festiwalu Muzycznego.
W magiczny świat liryki wokalnej wprowadzą Państwa:

Agnieszka Adamczak – Hutek  –  która ukończyła z wyróżnieniem studia w klasie śpiewu solowego prof. Katarzyny Rymarczyk w Akademii Muzycznej w Poznaniu.W 2005 roku debiutowała rolą Paminy w Czarodziejskim Flecie W. A. Mozarta na scenie Teatru Wielkiego w Poznaniu. W roku 2006 została zakwalifikowana spośród blisko 450 śpiewaków do tytułowej partii w operze Franza von Suppé Die schöne Galathee, którą, z wielkim powodzeniem, wykonała w międzynarodowej obsadzie podczas Festiwalu Operowego w Rheinsbergu (Niemcy).

Mikołaj Adamczak – jest laureatem II Miejsca na V Międzynarodowym Konkursie Wokalnym we Vrable na Słowacji, a także przesłuchań na partię Włodzimierza Leńskiego z op. „Eugeniusz Oniegin”, którą wykonał podczas „Międzynarodowego Festiwalu dla Młodych Śpiewaków Operowych w Kammeroper Schloss Rheinsberg” w Niemczech. Swoje umiejętności wokalne rozwijał pod okiem Wojciecha Drabowicza, Krystyny Pakulskiej, prof. Ryszarda Karczykowskiego, Fransisco Araizy, prof. Klausa Hagera, prof. Heleny Łazarskiej i Michała Marca.

Marcin Hutek –  był chórzystą i solistą Poznańskiego Chóru Chłopięcego „Polskie Słowiki”. W roku 2010 ukończył studia na wydziale wokalnym na Zürcher Hochschule der Künste
Wystąpił dwukrotnie na Zürcher Festival der Künste- rola Landsknecht w operze Simplicius Simplicissimus W. A. Hartmana i Tiridate w operze Radamisto G. F. Haendla. W 2012 roku brał udział w międzynarodowym projekcie „Phoenix” w Teatro Helena Sá e Costa w Porto, gdzie kreował partię Ernesto Volmara w operze „Alina regina di Golconda” G. Donizettiego.
Olena Skrok – Akompaniament fortepianowy

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA KONCERT!
 

KONTAKT

Polubiłeś Orkiestrę Vivat!? Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

ZADZWOŃ DO NAS

+48 61 858 68 56

NAPISZ E-MAIL

info@artvivat.pl

Mecenas główny:

Sponsorzy: